Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

výpověd odstupné

Autor litoš
Předmět výpověd odstupné
Dotaz já vás zdravím p kráso jsem v inv duchodu 2 stupeň zaměstnán nyní marodím delší dobu po ukončení neschopenky chci dát výpověd ze zdr duvodu již tuto práci nevzládam a přihlásit se zároveň na prac uřad mám do starobního duchodu 10 měsícu, asi nebude nárok od mého zaměstnavatele na odstupné ?děkuji za radu

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Litoši,

pokud dáte sám výpověď ze zdravotních důvodů, tak samozřejmě nemáte nárok na odstupné. Nejlépe by bylo se se zaměstnavatelem dohodnout na ukončení pracovní smlouvy dohodou, kdybyste mohl dostat dvouměsíční výpovědní lhůtu. Každý měsíc před odchodem do důchodu je dobrý.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji