Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Pracovní úvazek

Autor Pavla
Předmět Pracovní úvazek
Dotaz Dobrý den, vedoucí mi chce ze zdravotních důvodů zkratit pracovní úvazek a zároveň po mě chce abych presla ze smlovy na dobu neurčitou, na smlouvu na dobu určitou má na to právo? Děkuji za odpověď Pavla

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Pavlo,

vedoucí pracoviště může, na základě rozhodnutí podnikového lékaře, navrhnout zkrácení úvazku. proti tomu nemůže nic namítat. Nemůže Vám ale měnit smlouvu z doby neurčité na dobu určitou. Pokud s tím nebudete souhlasit, nic udělat nemůže.

S pozdravem Václav Krása