Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ID 3st.

Autor Marie
Předmět ID 3st.
Dotaz Dobry den,mam priznany ID 3st. trvale na pohybove ustroji(nekolik operaci patere). Nyni jsem dostala nabidku vykonavat v dome,kde bydlim predsedu SVJ (sdruzeni vlastniku jednotek) za uplatu asi 15000kc za rok.Jedna se o administrativni praci asi 2hodiny tydne.Zajimalo by me,zda muze nastat nejaky problem ohledne ID. Moc Vam dekuji za odpoved. Velice si vazim prace,kterou pro nas delate.Marie

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Marie,

samozřejmě, že takovouhle práci můžete přijmout. Mohla byste dokonce pracovat na 3 hodiny denně. Takže v tomto případě je vše v pořádku.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji