Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz

Autor Miroslav
Předmět Dotaz
Dotaz Pane,Kráso jsem po operaci krční páteře s umělou náhradou.Necelé 3roky jsem byl v plném inv. důchodě.V listopadu 2009 mi byl odebrán a mám nyní častečný.Po té jsem obdržel oznámení od ČSSZ že jsem byl zařazen pro invaliditu třetího stupně.Dále mi bylo řečeno,že se mám přihlásit na ÚP což jsem učinil,ale do dnešního dne nemám žádné vyrozumění a nevím jestli si můžu přividělat.Jelikož jsem byl zařazen do skupiny A,nesměl jsem si přividělávat.Zajímalo by mě,jak jsem na tom teď.Předem děkuji.Miroslav

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Miroslave,

pokud máte ČID, tak si můžete vydělat bez omezení a doporučuji Vám, abyste si došel na OSSZ a tam Vám zjistí jak to je.

S pozdravem Václav Krása