Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Zamitnuti prispevku na peci-odvolani nebo nova zadost?!

Autor Nikol
Předmět Zamitnuti prispevku na peci-odvolani nebo nova zadost?!
Dotaz Dobry den Pane Kraso,chtela bych Vas poprosit o Vasi radu! V dubnu tohoto roku jsem si zadala o prispevek na peci pro sveho 6leteho syna,je silny alergik,astmatik a ma slabou imunitu,kazdy mesic je nemocny a vzdy ma antibiotika,ve skolce moc nepobyl,kvuli nemocnosti a astmatickych zachvatu (dusnosti) pres zimu nechodil vubec,nemuze provadet zadne sportovni ukony,jelikoz pak trpi dusnosti pri velke namaze,na alergii bere aerius a na astma dycha sprej seretide...prispevek na peci nam zamitli uznali syna jen ve dvou bodech,ted nastaly,ale dalsi zdrav.problemy,otekaji mu klouby,tak ze nemuze chodit,to nam dnes pani doktorka brala krev a taky po psychicke strance ma syn nejspis poruchu,jsme objednani v srpnu k psycholozce,ma otazka zni zda-li se mam odvolat i kdyz dalsi zdrav. problemy jsou teprve v reseni a nebo pockat,az synovi zjisti dalsi zdrav.problemy a podat dalsi pokus na prispevek na peci?Pokud se odvolat,prosim o nejaky vzor,dekuji Kysela Nikol.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Nikol,

vzhledem k potížím s webovými stránkami Vás prosím o zaslání dotazu na můj email v.krasa@nrzp.cz.

S pozdravem Václav Krása