Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dodatek

Autor Josef ouzky
Předmět dodatek
Dotaz Navic jsem postižen težkou vadou ztrátou sluchu kdy musím nosit sluchátko ,to zřejmě nedošlo lekaři,který vydal prukaz TP.Děkuji Ouzky.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Ouzký,

doporučuji Vám, abyste ihned podal odvolání, na které máte 15 dní od doručení rozhodnutí. Odvolání se posílá zásadně prostřednictvím úřadu práce, který vydal rozhodnutí, ale musíte jej adresovat na Odbor odvolacích agend MPSV ČR, Podskalská 19, 128 02 Praha 2. Stačí jednoduše napsat, že z rozhodnutím nesouhlasíte.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud si prohlédnete reklamy na mém webu http://www.vaclavkrasa.cz/. Děkuji.