Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

auto

Autor roko
Předmět auto
Dotaz zdravim pane krása mam dotaz ohledně dědictvi byl sem u notařky ktera my zdělina dedictvi automobilu sme 3 sourozenci ja sem se staral o tatimka kterej už zemřel auto dostal od statu jako přispěvek na 10 let použivani auta, chci se zeptat je možny auto prodat nebo ho musim provozovat 10 let rad bych si ho nechal samozřejmě pokut se vzdaji ve prosběch mě děkuji

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Roko,

pokud držitel auta, které bylo koupeno z příspěvku na nákup motorového vozidla zemře, tak se stává předmětem dědictví. Takové auto je samozřejmě možné bez problémů podat a vypořádat dědické nároky. Nemusíte se bát, že něco budete vracet státu.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji