Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Zvýšení invalidních důchodů II

Autor Petr
Předmět Zvýšení invalidních důchodů II
Dotaz

Dobrý den,

navazuji na nedávný dotaz pana Jana ohledně zvýšení invalidních důchodů. Prezident Zeman podepsal obecné zvýšení důchodů koncem srpna 2018 a koncem září 2018 se hovořilo o zvýšení invalidních důchodů - zprávu z webu ČT 24 Vám níže kopíruji, protože jste se v odpovědi panu Janovi zmínil, že žádné informace o zvyšování invalidních důchodů nemáte.

 

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Petře,

 invalidní důchody budou zvýšeny standardně, jako všechny důchody, od 1. 1. 2019. Jiné extra zvýšení invalidních důchodů v příštím roce nebude.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.