Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Zvyseni duchodu o tisic

Autor Martin
Předmět Zvyseni duchodu o tisic
Dotaz Dobry vecer tak me napadlo bude zvyseni duchodu po 25 letech platit i pro inv. duchodce ? Spousta lidi z invaliditou zmladi by to uvitala

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Martine,

domnívám se, že tato myšlenka je neprosaditelná, protože ID není tzv. trvale. Vždy může dojít ke změně zdravotního stavu a posuzující orgán může ID změnit či odebrat.  


S pozdravem Václav Krása

Vážený pane, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnoval Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.