Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

uplynutí 90 dní od podání námitky

Autor SONA
Předmět uplynutí 90 dní od podání námitky
Dotaz

 Vážený pane Kráso, dnes je tomu 90 dní od podání námitky podané 7.6.2010.Z Olomouce přišel dopis napsaný 16.7.2010 ,že bude námitkové oddělení vycházet z podkladu od Vašeho ošetřujícího praktického lékaře a v případě i od dalších zdravotnických zařízení, v nichž jste se v posledním období léčila.Tak jsem doporučeně poslala dva doklady na adresu CSSZ,ODD.NÁMITKOVÉ A ODVOLACÍ AGENDY LPS,TŘ.KOSMONAUTU 1151/6C OLOMOUC DATUM-21.7.2010.Do dnešního dne se nic neděje. Co mám dělat. Děkuji  SONA .                                                                                                                                           

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Soňo,

doporučuji Vám navštívit OSSZ a požádala je o urychlené vyřízení Vaší námitky. V případě, že se tak do určité doby nestane, doporučuji stížnost na MPSV ČR.

S pozdravem Václav Krása