Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

prosim o radu

Autor Jana Rozmankova
Předmět prosim o radu
Dotaz Vazeny pane Kraso nechci si vam stezovat je to zbytecne i kdyz se cloveku ulevi.Mam 51 roku jsem po operaci krcni patere mam tam dva titanove implantaty operace byla 23.11 2012.Dalsi operace patere byla 20.12 2013 odstranily mi vyhrez v bederni plotence ale na duchod nemam narok ve 13 letech mi odstranily slezinu takze me zachranily zivot ale prisly problemy s imunitou kazdy bacil ktery kolem mne proleti ja chytim tak mam chronicky zanet hornich cest dychacich.Jeste pred 6 rokama mam po artroskolii koleno leve ted me ceka prave a celou pater mam chronickou cely zivot ziji jen s bolestma ke vsemu jsem se jeste pred 6 lety psychicky zhroutila od 36 do 46 jsem pobirala cid pak mi ho posudkarka vzala to jsem jeste po operaci pattere nebyla operace me pomohly kvuli tomu na operace chodime ze. po odejmuti duchodu jsem bez penez .ted v nejblissi dobe budu podavat znovu zadost. V Prostejove kde patrim je nejaka lekarka Ilona Pertlikova kdyz me posledne posuzovaly tak me ani nepozvaly ke komisy a posuzovala me lekarka ORL mudr VERA KOUDELKOVA,VITE jak se to rika o me beze me.S POZDRAVEM jANA Rozmankova sidliste sport 848 kostelec na hane Moc vam dekuji za pripadnou odpoved s pozdravem J

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Rozmanková,

doporučuji Vám, abyste si žádost o ID co nejdříve podala. Pokud se žádostí neuspějete, doporučuji Vám podat proti zamítnutí námitku a pokud byste opět neuspěla, tak podat správní žalobu. S námitkou či správní žalobou Vám pomůže poradna NRZP ČR, poradnanrzp@nrzp.cz, tel. 266753427. S Vašim dovolením pošlu Váš případ ještě k přezkoumání na MPSV ČR.

S pozdravem Václav Krása