Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

přiznání důchodu

Autor Iva
Předmět přiznání důchodu
Dotaz Dobrý den,chci se zeptat zda mám nárok na nějaký stupeň důchodu při těžke žilni nedostatečnosti,jedná se o 2.a 3.stupeň.Moc děkuji za odpověď

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Ivo,

nejsem posudkovým lékařem. Přesto se domnívám, že by stálo za to, abyste požádala o invalidní důchod. Žádost se podává na OSSZ.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.