Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

odebrani id prvniho stupne

Autor Roman Danek
Předmět odebrani id prvniho stupne
Dotaz vazeny pane Doktore byl jsem popalen na 22procentech tela pobiral jsem duchod 1 stupne který mi byl po 9 letech v prosinci 2018 odebran . proti rozhodnuti jsem podal námitku ale marne přitom zravotni stav zhorsen pomuzete

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Daňku,

nejsem doktor. Můžete ještě podat správní žalobu, která se podává na Krajský soud. Na správní žalobu máte 60 dní. Doporučuji Vám, abyste současně se správní žalkobou požádal soud o zproštění poplatků, a to ze sociálních důvodu. Do správní žaloby stačí napsat, že podáváte žalobu proti zamítnutí Vaší námitky, protože posuzující orgán nevzal v úvahu všechny okolnosti Vašeho zdravotního stavu. Při správní žalobě nemusíte mít advokáta, případně Vám advokáta ex offo přidělí Krajský soud.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.