Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nový dotaz

Autor
Předmět Nový dotaz
Dotaz Já vás zdravím byl my snížen důchod a nesouhlasím stim prosím co mám dělat na práci vůbec nemám sil jsem onkologicka pacientka moc vám děkuji Vlasta

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Vlasto,

doporučuji Vám, abyste podala námitku, kterou musíte podat do 30 dní od doručení rozhodnutí o snížení ID. Námitka se podává prostřednictvím OSSZ, která vydala rozhodnutí, ale adresuje se na ČSSZ, Křížová 25., 155 00 Praha 5. Jen Vás upozorňuji, že v případech, kdy onkologické onemocnění ustoupilo, dochází často ke snížení ID. 


Rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na prohlédnutí reklam na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji. 

S pozdravem Václav Krása