Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

nový dotaz

Autor alena
Předmět nový dotaz
Dotaz

dobrý den, pane Kráso,prosím Vás o radu a vysvětlení: v září 2013 PN operace TEP kyčle,říjen 2013 rozvázání prac. poměru ze strany zaměstnavatele( jsem stále nemocná v ochrané lhutě)V září 2014 končí podpurčí doba 380 dní,kontrola na ortop.v říjnu 2014.jak dále pokračovat mám si zažádat o ID a jít na ÚP nebo požádat o prodloužedí nemocenské.děkuji za odpověd

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Aleno,

pokud jste více než půl roku v pracovní neschopnosti, doporučuji Vám, abyste si požádala o ID. Jakmile Vám skončí PN, je nutné se okamžitě přihlásit na ÚP, jako uchazečka o zaměstnání, aby Vám nevznikla prodleva na platbě zdravotního pojištění.

S pozdravem Václav Krása

Vážená paní, 
NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením. Aktuálním projektem je sbírka na elektrický vozík pro sedmiletou Klárku, které lékaři ve dvou letech diagnostikovali Spinální muskulární atrofii. Cílem je vybrat pro Klárku částku ve výši 180.000 Kč. Více o Klárce na www.klarcinblog.cz. Pojišťovny nechtějí přiznávat elektrický vozík dětem mladším deseti let.
Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz