Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Námitka proti snížení ID 3 st. na 1 st.

Autor Galocz
Předmět Námitka proti snížení ID 3 st. na 1 st.
Dotaz Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat na tuto věc. Měl jsem od 08/2014 ID 3 st. po operaci a ihned reoperaci / posunutá cage /bederní páteře L4/L5 stabilizace a dostabilizace 7-dmým šroubem,extirpace obratle,změny na TH páteři viditelné - výhřezy plotének - neoperovatelné / blízko míchy /. Rok ID 3 st. a letos v srpnu snížení na ID 1 st.. Pokles invalidity o neuvěřitelných 37 %. Dle pana doktora jsem zcela zdráv, leč opak je pravdou. Je mi jasné, že ID 3 st. nemám šanci, byť by to bylo super. Myslel jsem, že dostanu 2 st.. Nebudu tady popisovat co všechno s tím souvisí, ale nemohu najít tzv. vzor Námitky proti rozhodnutí OSSZ LPS. Buďte tak hodný a napište mi nějaký odkaz ať se mám od čeho odpíchnout. Předem moc děkuji a hezký den. Galocz

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Galoczi,

vzor námitky proti rozhodnutí o stupni ID není nikde předepsán. Stačí napsat, že podáváte námitku proti rozhodnutí OSSZ ze dne č., protože nesouhlasíte s přiznáním I. stupně ID, neboť tomu neodpovídá Váš zdravotní stav. Námitku musíte podat do 30 dnů od doručení rozhodnutí o I. stupni ID. Námitka se posílá zásadně prostřednictvím OSSZ, kde jste žádal o ID a adresuje se na ČSSZ, Křížová 25, 155 00 Praha 5.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji