Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Jednání o PID

Autor Radek Fojtášek
Předmět Jednání o PID
Dotaz Dobrý den pane Kráso, rád bych se Vás zeptal, zda náhodou nevíte, zda existuje někde nějaký veřejně dostupný předpis, nebo vyhláška, nebo klíč podle kterého se vybírají držitelé PID, se kterými budou úředníci OSSZ jednat o výši, případně úplného odebrání PID, či ID. Děkuji za odpověď a moc Vám fandím Radek Fojtášek Frýdek-Místek

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Fojtášku,

 

Vašemu dotazu příliš nerozumím. OSSZ rozhoduje, a to i na základě vyhlášky č. 359/2009 Sb., o míře invalidity a přiznání či odebrání invalidního důchodu. Nikdo jiný v této věci nerozhoduje.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.