Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

invalidní duchod

Autor Anna Šopikova
Předmět invalidní duchod
Dotaz dobrý den mám zprávu kterou vám ted napíšu. RTG krční páteře antalgické postavení ,chondroza disku C5/C6 diskretními spond .změny C5/C6.hrudní páteř diskrétní skolioza mírně akcentovaná kyfoza pandiskopatie difuzně menší ventalní spondylofyty bederní pateř sinistroskolioza osteochondrosy L4/L5 .Dale se lečim u psychyatra na seprese a mám nemocnou štítnou žlázu .A mě bylo řečeno že splnují jen 20% invalidity a duchod mi byl zamítnut.děkuji za odpověd

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Šopiková,

doporučuji Vám, abyste do 30 dnů podala námitku proti nepřiznání ID. Námitka se posílá prostřednictvím OSSZ na ČSSZ, Křížová 25, 155 00 Praha 5. Do námitky uveďte, že nesouhlasíte s rozhodnutím o nepřiznání ID, protože posudkový lékař nevzal v úvahu všechny okolnosti Vašeho zdravotního stavu. 


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji