Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Důchod

Autor Vlasta
Předmět Důchod
Dotaz

Dobrý den.

Letos jdu do starobního důchodu, odpracováno mám 33 let a 8 let péči o manžela 3 stupen . Jsem v ČID2 stupně 5500 kč.  . Zajímalo by mě kolik asi budu mít starobní důchod.

Děkuji.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Vlasto,

Váš starobní důchod se bude odvíjet od Vašich výdělků v poslední době. Pokud jste již v posledních letech nepracovala, tak se potom důchod bude odvíjet od Vašeho ID. Předpokládám, že důchod by měl dosáhnout 10 000,- korun. jaká bude skutečná částka, nedokážu odhadnout.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu. Děkuji