Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz k přezkoumání důchodu

Autor šárka romanidisová
Předmět dotaz k přezkoumání důchodu
Dotaz

Dobrý den pane Kráso, chtěla bych Vás požádat a zároveň se zeptat na tuto věc. Dne 25.10.2008 jsem dostala plný invalidní důchod a v dubnu 2009 mi přišlo, že se mám dostavit na přezkoumání důchodu. Chtěla bych vědět jestli to není nějak moc brzy nebo je to standartní postup. Do konce března jsem chodila na rehabilitace a teď hned v dubnu mi přijde papír, že mám opět navštívit lékaře. Moc Vám děkuji a přeji krásný den                                 Romanidisová

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Romanidisová,

souhlasím s Vámi, že kontrola po půl roce je poněkud zvláštní. Pokud byste měla nějaké obtíže můžete se obrátit na bezplatnou právní poradnu NRZP ČR e-mail: poradna@nrzp.cz nebo telefonicky: 266 753 427.

S pozdravem.

Václav Krása