Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz

Autor Radka
Předmět Dotaz
Dotaz Dobrý den , pane Krása. Mám k Vám dotaz ohledně odebrání invalidního důchodu 1.stupně. Důchod mi byl odebrán v roce 2016. Mám arytmii,astma,altrozu,polaglubolii a nyní mě čeká biopsie jater, také navštěvuji psychiatrii beru antidepresiva. Jsem unavená a mívám kolapsové stavy kterou jdou do bezvědomí.JIž 2x jsem podávala námitku , ale pokaždé mi byl důchod zamítnut.S tím , že se s tím mám naučit žít.Poté jsem podala soudní žalobu , kde opět bez úspěchu. Chci se zeptat, kam se ještě mohu obrátit.Dělám pouze na zkrácený úvazek 4 hodiny denně.Víc bych dělat nemohla mám to napsané i v papírech. Děkuji moc za odpopvěď Radka

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Radko,

máte možnost podat ještě Kasační stížnost k Nejvyššímu správnímu soudu. Osobně bych Vám to však nedoporučoval, protože u Kasační stížnosti Vás musí zastupovat advokát a platíte poplatky. To znamená, že to může být drahá záležitost. Spíše Vám doporučuji, abyste v příštím roce podala novou žádost o ID. Mohla byste být úspěšnější.


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji