Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

doplnění k předešlému dotazu

Autor Hrdličková
Předmět doplnění k předešlému dotazu
Dotaz

Děkuji mockrát za rychlou odpověď ještě by mě tedy zajímalo pokud mi přiznají  prodloužený rodičovský příspěvek pro dceru od 10-15 let a budu pobírat částku 3000,.kč měsíčně a jiný příjem mít nebudu a dne 31.12.2011 bude ukončen sociální příspěvek přijdu i já o tento příspěvek? Jelikož dcera nemá přiznaný příspěvek na péči a od roku 2008 na ní nepobírám žádné dávky současný můj jediný příjem je 3800 z rodičáku na mladší dceru ..nebo si budu muset znovu žádat o tuto péči s tím že ohledně soběstačnosti nemáme moc velké šance na péči dosáhnout dle vyjádření posudkového lékaře.. děkuji Hrdličková

Odpověd na dotaz: