Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

diagnoza

Autor sona
Předmět diagnoza
Dotaz

Dobrý den,byla jsem na oddělení LPS,kde mě paní doktorka napsala vyjádření-pokles při dolní hranici procentního pásma stanoven pro středně těžké funkční postižení více useku páteře sporuchou statiky a dynamiky páteře,ale bez projevu kořenového dráždění.Nerozumím tomu,protože od pana primáře mám dvě diagnozy M511 a M542.,kdy mužu žádat znovu o CID-po námitce.Děkuji za odpověd.Sona

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Soňo,

žádat o nový ČID po neuspěšném námitkovém řízení můžete žádat kdykoliv. Důležité však je, abyste měla nové zdravotní posudky od Vašeho lékaře. Jinak nemá cenu podávat novou žádost.

S pozdravem Václav Krása