Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Zaplacené parkovné - nedostatečné

Autor Marek
Předmět Zaplacené parkovné - nedostatečné
Dotaz Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zaplatil jsem parkovné na vyznačeném místě, ale nestihl jsem se vrátit do zaplacené hodiny a za oknem jsem měl předvolání. Jedná se o oprávněnou pokutu, za nezaplacení parkovného, nebo o to, že jsem v dobré víře zaplatil parkovné na předpokládanou dobu a tím pádem mi maximálně vzniká pokuta na doplacení smluvené částky ? Děkuji

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Marku,

domnívám se, že budete doplácet pouze chybějící parkovné, ale v této věci nemohu vědět přesně jakl správce parkoviště bude pokračovat.

S pozdravem Václav Krása