asistent ve školce

Dobrý den,                   kde mohu žádat o asistenta do školky pro svou dceru? Musím mít nějaké doporučení od lékaře?  Děkuji Plzáková
 
Renata Plzáková

Vážená paní Plzáková,

asistenta pedagoga může škola vyřídit pro vaši dceru až na doporučení školského poradenského centra. Doporučuji Vám nejprve, abyste s dcerou navštívila toto poradenské centrum, které zhodnotí zdravotní stav Vaší dcery a doporučí škole podpůrná opatření.

S pozdravem Václav Krása

Vážená paní, rád jsem Vám poradil, a pokud budete opět potřebovat mojí radu, můžete se na mě kdykoliv obrátit s dotazem. Dovoluji si Vás poprosit také o pomoc. Národní rada osob se zdravotním postižením ČR, jejíž jsem předsedou, se v souvislosti s neustálým snižováním podpory státu, dostala do velmi složité finanční situace. Má povolenou sbírku. Pokud byste mohla Vy osobně, nebo někdo z Vašich blízkých přispět jakoukoliv částkou na tento sbírkový účet, velmi by nám to pomohlo při další důsledné obhajobě práv a zájmů osob se zdravotním postižením a jejich blízkých.

Číslo účtu je: 248896031 / 0300. Podrobnosti ke sbírce najdete na webu www.nrzp.cz. Předem Vám děkuji za Vaši snahu nám pomoci.