Poděkování

Vážený pane Kráso,děkuji vám za pomoc lidem kteří si nevědí rady.Vím že provozujete už léta tuto poradnu a že byste si zasloužil,finanční podporu.Ani netušíte,jak velice ráda bych vás sponzorovala.Vždycky si představuji ...kdybych vyhrála...Mezi obdarovanými jste vždy i vy vážený pane.Snad se štěstí unaví a sedne i na mne... Mám 3 dny maminku 1938 v domácí péči,po amputaci nohy ve stehně,tedy vozíčkářku.Nedokáži pochopit,proč je kolem nutných pomůcek tolik obstrukcí a papírovaní,proč nejsou úřady propojené pro předávání informací.Teď jsem koupila plošinu na 8 schodů,protože mi bylo řečeno že schvalovací řízení trvá až 4 měsíce.Je to výsměch nemocným lidem a pečujícím. Ještě jednou děkuji za Vaši činnost.Dáša 1956 Přeji krásné Vánoční svátky a do dalšího roku,jen to nejkrásnější
 
Dagmar Šnajdrvindová

Vážená paní Šnajdrvindová,

děkuji Vám za Váš dopis, který mě velmi potěšil. I když jste koupila plošinu ze svých peněz, tak přesto Vaše maminka o ní může požádat. Důležité je, aby plošina byla při koupi napsána na ní. Je totiž možné proplatit i zařízení, které je již koupené. Souhlasím s Vámi, že systém, kdy o každou věc se musí žádat zvlášť a pokaždé je člověk znovu a znovu posuzován, je nesmyslný a jenpom lidi otravuje. Pokud jde o peníze, já bych si od Vás žádné peníze nevzal, protože to se nedělá. Máte však snadnou možnost jak mi poděkovat, a to tím, že na mojích stránkách otevřete nějaké reklamy a chvíli je necháte otevřené. Za reklamy mi google posílá drobné peníze.

Přeji Vám také krásné a klidné vánoční svátky a mnoho sil do příštího roku.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.