Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

výplata příspěvku na péči

Autor Markéta
Předmět výplata příspěvku na péči
Dotaz Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda přerušení řízení ve věci odvolání proti rozhodnutí o přiznání příspěvku na péči znamená, že mi bude pozastavena výplata již přiznaného příspěvku? Moc děkuji.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Markéto,

přerušení řízení znamená, že ÚP musí počkat než bude provedeno posouzení posudkovým lékařem a dokumentace bude vrácena zpět na ÚP.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.