Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

RE:Péče o postiženého

Autor Lindová
Předmět RE:Péče o postiženého
Dotaz

P { margin-bottom: 0.21cm; direction: ltr; color: rgb(0, 0, 0); }P.western { font-family: "Liberation Serif","Times New Roman",serif; font-size: 12pt; }P.cjk { font-family: "Droid Sans Fallback"; font-size: 12pt; }P.ctl { font-family: "FreeSans"; font-size: 12pt; }

Dobrý den pane Kráso,

moc děkuji za Vaši odpověď, že po dobu mé nepřítomnosti (jsem jediná pečovatelka o manžela), bude zajišťovat péči rodina, tak nemusím nic hlásit. Jedna z dcer by si svého tatínka ráda odvezla k nim domů, tak jsem se ještě chtěla ujistit, že nebude vadit, když o mého manžela nebude pečováno v našem bytě.

Předem moc děkuji za Váš čas. Reklamy rozklikávám pravidelně, tak snad to pomáhá.

Děkuji Lindová

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Lindová,

vůbec nevadí, když o Vašeho manžela bude pečovat dcera ve svém bytě.

S pozdravem Václav Krása