Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Příspěvek na péči odvolání

Autor Lenka
Předmět Příspěvek na péči odvolání
Dotaz Dobrý den pane doktore chtěla bych se vás zeptat jestli je možné se odvolat.dneska nám došel dopis od úřadu práce PNP na druhou dceru- zamítnutí.jeji zdravotní stav není dobrý.jak máme dále postupovat?svpozdravem Lenka

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Lenko,

pokud jste dostala rozhodnutí o zamítnutí žádosti o příspěvek na péči, tak je nejlépe, když do 15 dnů podáte odvolání, které se posílá prostřednictvím ÚP, který vydal zamítavé rozhodnutí, ale adresovat odvolání musíte na odbor odvolacích agend MPSV ČR, Podskalská 19, 128 01 Praha 2. Do odvolání stačí napsat, že nesouhlasíte se zamítavým stanoviskem Vašich žádostí o přiznání příspěvku na péči a žádáte nové posouzení, protože posuzující orgán nevzal v úvahu všechny okolnosti zdravotního stavu Vaší dcery.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.