Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Příspěvek na péči

Autor Karbanová
Předmět Příspěvek na péči
Dotaz Dobrý den, mám dotaz pobírám příspěvek na péči na syna v 1 stupni.Prispevek bude končit až v říjnu 2018. Jestliže již nebudu v říjnu žádat ó nový posudek jak mám postupovat.Nahlasit dopředu že již nebudu žádát ó příspěvek? nevím jak postupovat moc děkuji Karbanová

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Karbanová,

Váš syn bude vyzván k novému posouzení. přitom můžete uvést, že již příspěvek nechcete a nedostavíte se k posouzení zdravotního stavu. Tím příspěvek automaticky zanikne.


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji