Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Pnp

Autor Tana
Předmět Pnp
Dotaz Dobry den,vubec nevidim odpoved na moji otazku i kdyz mi na mejl prislo ze jste odpovedel proste tam mam prazdno.otazka byla ohledne pnp kdy budou zvyšovat prispevek jestli uz o tom hlasovali nebo ne.Dekuji moc a jeste jednou omlouvam se

Odpověd na dotaz:

Dobrý den paní Táňo,

zatím Poslanecká  sněmovna nehlasovala o zvýšení příspěvku na péči. Je to Senátní návrh zákona a lze předpokládat, že Poslanecká sněmovna bude o zvýšení PnP ve IV. stupni jednat až po prázdninách.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji