Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

OLU pobyt 3letého dítěte s omezením doprovodu 2

Autor Lenka
Předmět OLU pobyt 3letého dítěte s omezením doprovodu 2
Dotaz Pediatr, který vystavoval žádost o OLU, požádal na základě Vaší rady RL OZP o prodloužení pobytu I doprovodu na 7 týdnů , ale RL po dohodě s primářem léčebny ukončují pobyt dceří po 5 týdnech, bez ohledu na žádost pediatra. Je to v jejich pravomoci, viz Vaše předchozí odpověď? Je možná nějaká obrana? Předem děkuji za odpověď.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Lenko,

pošlete mi dokumentaci v kopiích na adresu v.krasa@nrzp.cz. Dám věc posoudit našim právníkům, ale jsou dovolené, takže to nebude hned. 


S pozdravem Václav Krása

Vážená paní, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovala Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.