Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nový dotaz

Autor
Předmět Nový dotaz
Dotaz Dobrý den pane Kráso, v červnu mi končí PnP. Byl jsem na úřadu práce se informovat, zda mám podat žádost o PnP. Bylo mi sděleno, že nemusím zadat, že úřad práce zahájí řízení z moci úřední. Je to správné. Děkuji za odpověď. S pozdravem Jirka

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Jirko,

v zásadě je to správné, že úřad by měl zahájit řízení z moci úřední. Přesto bych Vám doporučoval, abyste podal žádost doporučeným dopisem nebo přes podatelnu úřadu a nechal si žádost potvrdit. Úřad práce nepochybně zahájí řízení pozdě, takže nebudete mít řadu měsíců PnP, i když Vám jej později doplatí. POkud pošlete žádost dopisem nebo přes podatelnu, tak ÚP musí zahájit správní řízení dnem, kdy mu byla doručena žádost.


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji