Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Novela zákona č.329/2011 Sb.

Autor Jaroslav
Předmět Novela zákona č.329/2011 Sb.
Dotaz Dobrý den.Jsem rád,že se vám podařilo prosadit novelu tohoto zákona. Od kdy,zhruba, začne platit? Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Jaroslave,

novela zákona č. 329/2011 Sb, o dávkách pro osoby se zdravotním postižením by měla být účinná od března 2020. Musí se ještě vydat novela vyhlášky č. 388/2011 Sb., která obsahuje seznam kompenzačních pomůcek.


Rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na prohlédnutí reklam na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji. 

S pozdravem Václav Krása