Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

DOTAZ K PNP.

Autor jan
Předmět DOTAZ K PNP.
Dotaz DOBRY DEN BUDE SE NAK ZVIŠOVAT PNP?NEBO ASPON TEM CO NEPRASAHUJI DVOJNASOBEK ŽIVOTNÍHO MINYMA JE TO FAKT TRAPNE TY ČASTKY U PNP.ALE TAKOVOU MAME VLADU

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Jane,

v Poslanecké sněmovně je senátní návrh, kde se navrhuje zvýšení PnP ve IV. stupni na 19 200 Kč. Tento návrh má šanci na schválení. 

S pozdravem Václav Krása

Vážený pane, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnoval Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.