Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz

Autor fojtikova ludmila
Předmět dotaz
Dotaz važeny pane krasa.přeju hezky den.pobiram příspěvek na peči 4400kc . ted jsem po operaci amputace kouska jazyka a zjistila se rakovina.mam peg a pravděpodobně ozařky .prosim mužu žadat o zvyšeni přispěvku .děkuji fojtikova

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Fojtíková,

rakovina je hrozná nemoc, ale obávám se, že zatím byste neměla nárok na zvýšení příspěvku na péči, pokud by nedošlo ke ztrátě Vašich schopností sebeobsluhy a péče o domávnost.  


Rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na prohlédnutí reklam na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji. 

S pozdravem Václav Krása