Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dobry den..prosim o informaci ohledne auta.Mam devitileteho syna s tezkym adhd a mentalnim postizenim a prvky pas.Ma prispevek na peci treti stupen.Mam jeste triletou dceru a jsem s detmi sama.Tudiz pobirame davky hmotne nouze.Chci se zeptat zdali bych m

Autor Is
Předmět Dobry den..prosim o informaci ohledne auta.Mam devitileteho syna s tezkym adhd a mentalnim postizenim a prvky pas.Ma prispevek na peci treti stupen.Mam jeste triletou dceru a jsem s detmi sama.Tudiz pobirame davky hmotne nouze.Chci se zeptat zdali bych m
Dotaz

Odpověd na dotaz:

Vážená paní,

na to Vám nemohu odpovědět. Samozřejmě si můžete koupit auto, to pobírání příspěveku na péči neovlivňuje. Je otázkou, zda, až budete mít přihlášen automobil, nebude snaha ÚP, aby zjišťoval, kde jste vzala prostředky na automobil.

Jinak samozřejmě, že nákup auta provést můžete.

S pozdravem Václav Krása