Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Příspěvek na vozidlo

Autor Simonq
Předmět Příspěvek na vozidlo
Dotaz Dobrý večer pane Krasa, mám dotaz ohledně příspěvku na vozidlo.Maminka má průkaz ZTP/P, v roce 2012 zažádali o výše uvedený příspěvek,který jim byl schválen.Maji jej na 10 let.Cetla jsem,že je změna a snížila se doba na 7 let.Vztahuje se prosím tato změna i pro maminku? Nikde se nemohu nic takového docist.Nebo musíme čekat tu dobu (10 let) dostala 90 tis.prispevek.Dekuji Vám mnohokrát.S pozdravem Simona

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Simono,

změna zákona se týká i Vaší maminky. To znamená, že v roce 2019 by mohla znovu požádat o příspěvek na nákup motorového vozidla.


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji