Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Příspěvek na automobil

Autor Iveta
Předmět Příspěvek na automobil
Dotaz Dobrý den, prosím o radu, kdy mohu nejdříve zažádat o příspěvek na koupi automobilu? Poslední mi byl přiznán i vyplácen v říjnu roku 2012. Děkuji.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Iveto,

o příspěvek na nákup motorového vozidla už můžete prakticky požádat. Lhůta pro možnost podání příspěvku je 7 let od poředchozí žádosti.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.