Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

odvolání

Autor Marian Kubica
Předmět odvolání
Dotaz Dobrý den pane Kráso. Po zamítnutí příspěvku na motorové vozidlo jsem ve stanovené lhůtě podal odvolání (potvrzení o přijetí odvolání doručeno 21.07.2017)a stále žádný výsledek. Chtěl bych se zeptat jestli je nějaká obrana proti tomuto postupu ? Doba vyřízení se mi zdá hodně dlouhá . Děkuji předem za odpověd s pozdravem Kubica Marian

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Kubico,

nejste sám, kdo takto čeká v odvolacím řízení. Můžete podat stížnost, ale ta Vám prakticky nepomůže, takže Vám doporučuji, abyste "otravoval" ÚP. MPSV ČR prostě nestíhá.


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji