Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

mobilita

Autor Pavel Nečas
Předmět mobilita
Dotaz

Dobrý den vážený pane Kráso,

chtěl bych se Vás zeptat, jestli se musí spolu se žádostí o prodloužení platnosti průkazu ZTP podat znovu také žádost na mobilitu.

Děkuji za odpověď, s pozdravem Nečas.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Nečasi,

osobně se domnívám, že nikoliv, protože přiznání průkazu ZTP nebo ZTP/P současně vede k přiznání příspěvku na mobilitu. Takže si myslím, že ne.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.