Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ZTP

Autor Lubomír Seifert
Předmět ZTP
Dotaz Dobrý den Chtěl bych se zeptat jestli mám nárok na ZTP mám 66let a při chůzi trpím velkými zad momentálně chodím na ortopedii na injekce také nosím na pravém koleni ortézu chodím o francouzských holích. Děkuji za odpověď. Seifert

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Seiferte,

nevím jestli Vaše bolesti zad jsou indikací pro přiznání průkazu ZTP. Průkaz ZTP je určen pro osoby s těžkou poruchou mobility nebo orientace. To že máte několik týdnů ortézu ještě není opravdu možné kvalifikovat jako dlouhodobé a trvalé postižení.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.