Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

změna ZTP/P na ZTP

Autor Petr
Předmět změna ZTP/P na ZTP
Dotaz Vážený pane Krása,děkuji za odpověď ale ještě bych se zeptal ,píšete že jsem se měl odvolat proti odebrání ZTP/P do 15 dní od doručení rozhodnutí o snížení stupně průkazu. Průkaz mám platný do 28.2.2018 mně přišlo Oznámení o pokračování správního řízení a ne rozhodnutí o snížení stupně průkazu nebo je to to samé? Promiňte mi já se nevýznamnou v přesném slovíčkaření co se jak jmenuje. Kdybych čekal na odebrání průkazu do února a pak se odvolal tak vzhledem k rychlosti řízení bych zůstal na čas bez průkazu a to si nedokážu představit, jako bych byl bez nohou. Děkuji Vám za čas semnou strávený, přeju hezký den Petr.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Petře,

pokud jste obdržel oznámení o pokračování správního řízení, tak je vše v pořádku. Pouze v případě, kdyby Vám byl stupeň průkazu snížen pouze na ZTP, a to až po 28. 2. 2018, tak byste se musel odvolat. Teď samozřejmě je vše v pořádku a nemusíte nic dělat.


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji