Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

DOTAZ,ZDA-LI MAM NAROK NA PROKAZ ZTP

Autor IVETA TYKALOVÁ
Předmět DOTAZ,ZDA-LI MAM NAROK NA PROKAZ ZTP
Dotaz Dobry den,chtela jsem se zeptat jestli mam narok na prukaz ztp pokud mam targadivni dystonii,zpusobenou branim leku ktere musim brat dozivotne a poruchu statiky a dynamiky patere.Jestli se mam pokusit ,nebo je to malo na ziskani prukazu chtela bych ho hlavne kvuli plavani.Dekuji za odpoved.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Tykalová,

pokud nemáte takové potíže, že nikam nedojdete, tak byste mohla o průkaz úspěšně žádat. V případě, že jste schopná běžné chůze, můžete chodit po schodech, je asi zbytečné o průkaz žádat. 


S pozdravem Václav Krása

Rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na prohlédnutí reklam na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.