Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Změna bydliště mění se i posudkovy lékař?

Autor Jarek
Předmět Změna bydliště mění se i posudkovy lékař?
Dotaz Dobrý den p. Krása, prosím rád bych se zeptal. Mám invalidní plný důchod na psychiku, j přezkumu jezdím do Břeclavi (trvalé bydliště mám v Mikulově spadá to tam). Nyní si chci nahlásit trvale bydliště v Brně. Zůstane mne posudkovy lékař v Břeclavi , nebo mne dají posudkové ho nového v Brně? Děkuji nikde jsem informaci nenašel. Krásný den Jaromír Hrdina

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Hrdino,

je pravděpodobné, že změnou trvalého bydliště budete zván na případný přezkum invalidního důchodu do Brna. Je však možné, protože je to v rámci jednoho kraje, že Vám zůstane původní posudkový lékař. To záleží na rozhodnutí posudkové služby.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.