Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Klp

Autor Horejšová
Předmět Klp
Dotaz Dobrý den, přišel mi posudek o invaliditě,kde je napsáno- stav hodnotím nadále jako DNZS,v kap.II odd.A pol.1 písm.b 25%, pro komorbidity 10%, celkově 35%,KLP nestanovuji. Co to prosím znamená. Děkuji Horejšová

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Horejšová,

zkratka DNZS znamená "dlouhodobě nepříznivý zdravotní stav", zkratka KLP znamená "kontrolní lékařské posouzení". Znamená to, že není určeno datum další kontroly zdravotního stavu. Byl Vám přiznán invalidní důchod I. stupně.


Rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na prohlédnutí reklam na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji. 

S pozdravem Václav Krása