Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Invalidní důchod

Autor Helen
Předmět Invalidní důchod
Dotaz Dobrý večer pane Kráso chtěla bych se jen zeptat mám altrozu 2 a 3 stupně měla bych nárok na invalidní důchod?Mám ji už v celým tělem a v malých kloubech. Děkuji moc za odpověď

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Heleno,

nejsem posudkovým lékařem, takže Vám nemohu odpovědět. Pokud však máte takové onemocnění, tak Vám doporučuji, abyste si o invalidní důchod požádala.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.