Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ID 2 stupne

Autor Koncová
Předmět ID 2 stupne
Dotaz Zdravím pane Krása je nějaký rozdíl v Kč mezi 1a druhým stupněm? Děkuji moc za odpověď a příjemný večer preji

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Koncová,

mezi I. a II. stupněm invalidního důchodu je samozřejmě finanční rozdíl. Pouze u důchodů, které byly před 1.1.2010 vypláceny jako částečné invalidní důchody a po 1. 1. 2010 administrativně rozděleny na I. a II. stupeň podle rozsahu zdravotního postižení, není finanční rozdíl a jsou zpravidla vypláceny ve stejné výši.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.