Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dobrý večer. Prosím o radu. Dne 27.11.2019 jsem podstoupila posouzení zdravotního stavu ohledně invalidity. Posudek nemám.Dnes mi e-mailem zaslali opravný posudek že dne.2.1.2020.Mam nárok na původní posudek? Děkuji

Autor Eva
Předmět Dobrý večer. Prosím o radu. Dne 27.11.2019 jsem podstoupila posouzení zdravotního stavu ohledně invalidity. Posudek nemám.Dnes mi e-mailem zaslali opravný posudek že dne.2.1.2020.Mam nárok na původní posudek? Děkuji
Dotaz

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Evo,

pokud Vám byl zaslán opravný posudek, tak se domnívám, že těžko můžete požadovat jiný posudek, protože těch výmluv, které můžou použít, je velké množství a pokud nejste spokojena s tímto opraveným posudkem, tak musíte se k němu vyjádřit a žádat nové posouzení.

S pozdravem Václav Krása