Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

1.stupen invalidni duchod

Autor Frantisek Vorel
Předmět 1.stupen invalidni duchod
Dotaz Dobrý den CHtel jsem se zeptat pobíram invalidni duchod 1.stupně beru 6300korun a ted v květnu mi sebrali z duchodu něco přes 4OOOkorun a zbylo mi 2085korun to neni ani životni minimum z toho se neda žit prosím Vas kam se mám obratit moc děkuji za odpověd Děkuji Vorel

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Vorele,

musíte se obrátit na OSSZ v okresním městě, které přísluší Vašemu bydlišti. Ti by Vám měli dát vysvětlení, proč se tak stalo. Přiznám se, že tomu nerozumím co se stalo.

S pozdravem Václav Krása